Par mums

SIA “I.K.R.” jeb „Inovatīvi Komforta Risinājumi” ir uzņēmums, kas jau vairākus gadus, veiksmīgi darbojas apkures, ventilācijas un kondicionēšanas (gaisa dzesēšanas) sitēmu tehnisko projektu izstrādē un sistēmu montāžā. Mūsu uzņēmums ir viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem savā nozarē, kas ik gadu izvirza arvien augstākus mērķus, uzlabojot sniegto pakalpojumu kvalitāti un iesaistoties arvien izaicinošākos projektos.

Uzņēmuma komandas sastāvā ir sertificēti un pieredzējuši nozares speciālisti, kas labprāt sniegs Jums profesionālas konsultācijas un palīdzēs Jūsu ideju realizācijā.

Mūsu galvenā prioritāte ir klientu vēlmju un ieceru precīza un savlaicīga realizācija, garantējot galaprodukta atbilstību visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Uzskatam, ka individuāla un profesionāla pieeja katrai Jūsu iecerei ir mūsu veiksmīgas sadarbības stūrakmens. Ievērojot šos pamatprincipus esam izveidojuši ievērojamu pastāvīgo klientu un ilgstošu sadarbības partneru loku, kuru izvēle nr. 1 AVK sistēmu projektešanā un projektu realizācijā esam tieši mēs.


TENDENCES

Mūsdienās arvien lielāka vērība tiek pievērsta ekoloģiskajiem un citiem ar apkārtējās vides saudzēšanu saistītiem jautājumiem. Tādēļ SIA „I.K.R.” nemitīgi seko līdzi šīm globālajām tendencēm, vienmēr sniedzot Jums energoefektīvāko piedāvājumu, kas ekspluatācijas laikā ļauj ne tikai taupīt Jūsu līdzekļus, bet arī, samazināt tehnoloģiju radīto, negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi. Mēs šos faktorus izvērtējam ikvienā „I.K.R.” izstrādātajā projektā un cenšamies piemeklēt racionālāko risinājumu, manevrējot starp aktuālajām tendencēm, jaunākajām inovācijām un klienta velmēm un iespējām.


MISIJA

Inovatīvi Komforta Risinājumi SIA "I.K.R." misija ir kļūt par spēcīgu savas nozares dalībnieku, kurš ir atpazīstams ar kvalitatīvu un savlaicīgu darbu izpildi, kā arī racionālu inovitāšu ieviešanu un realizēšanu.