Apkure

Salīdzinot AVK inženiertīklu popularitāti pēc to ierīkošanas biežuma, apkure neapšaubāmi ieņem vadošo lomu, kas mūsu klimatiskajos apstākļos ir visai pamatoti. Šobrīd tirgū pieejamo apkures sistēmu klāsts ir ļoti plašs, ņemot vērā, ka gada vidējā temperatūra Latvijā ir tikai +5°...+6° C un apkures sezona ilgst vismaz septiņus mēnešus, apkures sistēmas izvēle ir jāizvērtē īpaši rūpīgi. Analizējot apkures izmaksas, jāņēm vērā ne tikai tiešās izmaksas, kas saistītas ar sistēmas iegādi un uzstādīšanu, bet arī ekspluatācijas izmaksas, un jāizvērtē kurināmā cenu tendences globālajā un Latvijas tirgū.

Efektīvi un energoekonomiski uzprojektētai un uzstādītai apkures sistēmai jānodrošina vienmērīgs un pastāvīgs temperatūras sadalījums telpās ar attiecīgo funkciju, neatkarīgi no ārgaisa temperatūras, tuklāt patērējot iespējami mazāk enerģijas sevis uzturēšanai. Tieši šādu efektu mēs garantējam panākt ikvienā mūsu projektā, izmantojot pārbaudītas kā arī jaunas un inovatīvas projektēšanas metodes, mūsdienīgus materiālus un iekārtas, kā arī aktuālākās montāžas tehnoloģijas.

Mūsu nozares pieredzējušākie profesionāļi pārvērtīs Jūsu ieceres, par komfortabiem un mājīgiem apstākļiem, realitātē, izstrādājot Jums atbilstošu risinājumu un veicot kvalitatīvu sistēmu uzstādīšanu. SIA „I.K.R.” specializējās malkas, granulu, šķeldas, gāzes, centrālās apkures, kā arī siltumsūkņu un saules kolektoru sistēmu projektēšanā un izbūvē.

 

Sazinieties ar mūsu speciālistu, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju!